Украинцам: Транзитний проїзд до Іспанії через Угорщину та Австрію / Вадим Лімін

0

Автор: Вадим Лимин

Чи можливо проїхати транзитом в Іспанію через Угорщину та/або Австрію ?  Таке питання задають мені практично щодня. Або машиною, або автобусом, або потягом.

Поступово відновлюється робота міжнародних рейсів.

У зв’язку з послабленням епідемічної небезпеки поширення COVID-19 Укрзалізниця відновила міжнародне сполучення з Австрією та Угорщиною. З 1 червня курсує щоденний рейс Київ — Відень, який прямує через Будапешт, та рейс Чоп — Захонь.

Для в’їзду до Австрії слід мати негативний результат тесту на COVID-19 (за 72 години), підтвердження про вакцинацію або одужання після коронавірусної хвороби. Не пізніше ніж за 72 години до в’їзду – зареєструватися у системі Pre-Travel-Clearance. Після прибуття до Австрії здати контрольний тест. Звільнення від самоізоляції — не раніше 5 дня.

В’їзд в Угорщину можливий лише після отримання дозволу угорської поліції. Для українців залишається обов’язковим 10-денний карантин.

Таким чином не все дуже просто для наземного транзиту. Потрібно мати це на увазі.

Але резиденти Іспанії та особи яки отримали Іспанське громадянство — можуть їхати транзитом без перешкод.

Також потрібно зазначити, що сім країн ЄС — Болгарія, Чехія, Данія, Німеччина, Греція, Хорватія й Польща — 1 червня почали видавати цифрові COVID-сертифікати про які я писав трохи раніше.

Вони є доказом того, що людина була вакцинована проти COVID-19, отримала негативний результат тесту або видужала від коронавірусної хвороби.

На території всіх країн Євросоюзу цифрові COVID-сертифікати почнуть діяти з 1 липня.

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что мы используем файлы cookie. Принять Подробнее