Українські права водія в Іспанії в 2022 році/ Вадим Лимин

0

У зв’язку із ситуацією в Україні та прибуттям великої кількості тимчасово переміщених осіб з України, відповідь Dirección General de Tráfico — DGT, до постанови виконавчої влади (ЄС) No2022/382, в Іспанії вжито наступних виняткових заходів:

  1. Українські права водія будуть дійсні для використання в Іспанії протягом одного року з моменту перетину іспанського кордону (після 24 лютого 2022 року), за умови дійсності прав водія.
  2. У разі, якщо особа має намір подати заяву з метою обміну українських прав водіїв на іспанські, передбачену Угодою між Україною та Іспанією про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водіїв, необхідно буде зробити попередній запис у філії Головного управління дорожнього руху в Іспанії.

Факт проживання в Іспанії в цьому випадку буде підтверджений службами які надають притулок і тимчасовий захист, а перевірка справжності прав водія буде замінена письмовою заявою у зв’язку з неможливістю здійснити цю перевірку в ситуації, що склалася.

Особи з українськими правами водія, які вже проживали в Іспанії і збираються подати заяву або подали заяву на обмін до 24 лютого 2022 року у зв’язку з неможливістю проведення тесту, також повинні подати письмову заяву, завірену нотаріально.

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что мы используем файлы cookie. Принять Подробнее