Вам, УкраинцыИммиграцияКонсульство

Нагадування: Генконсульство України в Барселоні. Виїзне консульське обслуговування у Валенсії 1 листопада

На прийом (Сarrer del Marqués de Sant Joan, 13, 46035 València) просимо приходити виключно у призначений Вам час та з метою вчинення конкретної консульської дії, на яку Ви записалися.

УВАГА !!!
У зв’язку із великою кількістю отриманих запитів, обмеженою кількістю документів, які можуть бути опрацьовані протягом одного виїзного обслуговування, а також чітко визначеними часовими рамками проведення консульського обслуговування, завершено попередній запис на оформлення нотаріальних документів під час виїзного консульського прийому Валенсії 01 листопада 2023 року.
Громадяни, які надіслали запит на оформлення нотаріальних дій, отримають підтвердження про запис та вказівки щодо подальших дій.
Запис на всі інші дії продовжується відповідно до запропонованого нижче алгоритму.
На прийом (Сarrer del Marqués de Sant Joan, 13, 46035 València) просимо приходити виключно у призначений Вам час та з метою вчинення конкретної консульської дії, на яку Ви записалися.
Шановні пані та панове!

Повідомляємо, що 1 листопада 2023 року відбудеться виїзне консульське обслуговування у Валенсії за адресою: вул.Маркес де Сант Жоан, 13 (Сarrer del Marqués de Sant Joan, 13, 46035 València)

УВАГА! ПРИЙОМ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВИКЛЮЧНО ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ!!!

ПОРЯДОК ЗАПИСУ:

— для отримання готового закордонного паспорта (статус «прибув до ЗДУ») просимо до 27 жовтня ц.р. надсилати повідомлення із зазначенням прізвища та імені пред’явника паспорта виключно на електронну пошту [email protected], у темі позначити «Видача паспорта»;

— для запису на оформлення нового закордонного паспорта особисто звертатися за номером телефону +34 934 02 89 56 (з 20 по 25 жовтня в робочі години). Запис від сторонніх осіб та організацій проводитися не буде. Пріоритет у записі надаватиметься особам похилого віку та інвалідам за наявності оригіналів підтверджуючих документів;

— для продовження строку дії закордонного паспорта шляхом проставлення штампу до старого паспорта «Термін дії продовжено до… » (подання можливе не раніше як за 2 місяці до закінчення строку його дії) або внесення даних про дитину до закордонного паспорта одного з батьків надсилати повідомлення із зазначенням прізвища та імені пред’явника паспорта виключно на електронну пошту [email protected]), у темі позначити «Продовження паспорта»;

— для прийняття на консульський облік просимо надсилати повідомлення на електронну пошту [email protected], у темі позначити «Консульський облік»;

з нотаріальних питань (оформлення довіреностей та заяв) просимо надсилати запит на електронну пошту: [email protected]

Просимо звернути увагу, що направлення запитів на запис не означає автоматичного включення заявника до списку осіб, що будуть прийняті під час виїзного консульського обслуговування.

Після отримання і опрацювання усіх заявок буде сформовано список громадян, яких буде прийнято під час виїзного консульського обслуговування, кожному із яких це буде підтверджено із зазначенням годин прийому.

ВАЖЛИВО!!!

Прохання до усіх громадян (як повнолітніх, так і неповнолітніх), які подаватимуть документи для оформлення нового закордонного паспорта, окрім документів, визначених чинним законодавством, ОБОВ’ЯЗКОВО мати при собі фотокартку 10 х 15 см., яка повинна відповідати вимогам Міжнародної організації цивільної авіації (IСAO, Doc 9303: фон білий, зображення обличчя має займати 70% вертикального розміру знімка, чіткі контури, без сторонніх предметів).

Звертаємо увагу, що запис на прийом не є консульською дією, а відтак є безкоштовним.

Консульський збір стягуватиметься на місці під час подачі пакету документів виключно карткою через термінал.

Ознайомитися з актуальними тарифами консульського збору та порядком його оплати можна за посиланням: https://barcelona.mfa.gov.ua/konsul…/2743-consular-charges

Жодні інші збори або внески, окрім консульських зборів, під час виїзного консульського обслуговування стягненню не підлягають.

З метою належної організації виїзного консульського обслуговування просимо завчасно підготувати необхідні документи, передбачені для вчинення консульських дій, та виготовити необхідну кількість їхніх копій для кожної послуги. Із актуальними вимогами та необхідними документами можна ознайомитися на сайті ГКУ в Барселоні у розділі «Консульські питання».

Просимо звернути увагу, що під час виїзного консульського обслуговування з технічних причин неможливо вчиняти такі консульські дії:

• оформлення посвідчення особи на повернення в Україну («білого паспорта»);

• видача довідки про реєстрацію громадянином України за народженням;

• видача та оформлення нових закордонних паспортів без попереднього запису;

• оформлення віз для в’їзду в Україну.

На прийом просимо приходити виключно у призначений Вам час та з метою вчинення конкретної консульської дії, на яку Ви записалися.

Николай

Один из постоянных авторов портала "Русская Испания", основанного им в 1998 году. Редактор "Практикума" вопросов и ответов.
Подписаться
Уведомление о
guest

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
Close

Adblock Detected

У Вас включена блокировка рекламы. Мы работаем для Вас, пишем новости, собираем материал для статей, отвечаем на вопросы о жизни и легализации в Испании. Пожалуйста, выключите Adblock для нашего сайта и позвольте окупать наши затраты через рекламу.